تا 1400 با (گروه جدید) کمپبل

تا 1400 با (گروه جدید) کمپبل

خب خب، قراره مثل هر سال یک دوره نیم ساله! کمپبل در سال 1399-1400 داشته باشیم. اگر قراره المپیاد زیست بخونی، بهتره و باید که اول کمپبل رو بخونی و روش مسلط بشی. در مورد المپیاد زیست سوال داری؟ خب میتونی در اولین مرحله مقاله مربوط به المپیاد زیست رو بخونی و ببینی المپیاد زیست شناسی چی هست و منابع المپیاد زیست و اهمیتشون رو متوجه بشی.

برای اینکار اول به مقاله المپیاد زیست‌شناسی چیست؟ یه سر بزن. این گروه کلاسی، با توجه به تایم اساتید و برنامه نامشخص سال تحصیلی در مدارس، در دو پارت برگزار میشه. یعنی در پارت اول، کتاب های بیوشیمی، سلولی، تکامل، گیاهی و اکولوژی کمپبل رو خواهیم داشت و در پارت دوم، کتاب های ژنتیک و فیزیولوژی کمپبل رو.

چرا کمپبل مهمه؟ کمپبل رو باید چه جوری خوند؟ کلی از این سوالا داری؟ خب می تونی حالا بری اینجا رو (مقاله چگونه کمپبل را قورت دهیم؟!) بخونی. قراره توی این کلاس چه اتفاقی بیوفته؟ قراره که در کل، تمام 7 جلد کمپبل رو بهتون درس بدیم و بعد هر جلد ازتون تعدادی آزمون هم بگیریم (همینطور که گفتیم، این 7 جلد در دو پارت مجزا تدریس خواهند شد). آزمون ها و سطح پیشرفت شما رو رصد می کنیم و خب دوست داریم با هم پیشرفت کنیم. اساتید کلاس کیا هستند؟ اساتیدی که بتونن کمپبل رو خوب به شما یاد بدن و باهاتون ارتباط مناسب برقرار کنن و به کلاس و دانش آموزاشون اهمیت میدن. قرار هم نیست از 1000 تا استاد استفاده کنیم که بخواد نمایش اساتید باشه. بهترین ها هستند و شما رو رصد می کنند. رزومه اساتید رو اینجا می تونی ببینی. کلاس های پارت اول رو در 55 زنگ برگزار می کنیم که میشه روزهای جمعه (صبح تا عصر) و روزهای چهارشنبه (عصر که میشه 17 الی 21:15) و براتون (جلد1 ، جلد 2، جلد 4، جلد5، جلد 7) کمپبل رو می بندیم و دو جلد باقی مانده در ترم بعدی به شما ارائه می شه. چرا 55 زنگ؟ چون کمپبل کتاب مهمی هستش و خیلی در آینده المپیادی شما تاثیر داره. در طی ترم بیش از 15 آزمون هم از شما گرفته میشه تا خیالمون از کیفیت آموزش شما راحت باشه. کلاس ها نیمه خصوصی هست و جمعیت کلاس ها از 10 نفر بیشتر نیست! برای شرکت در کلاس باید ابتدا آزمون استعدادیابی آنلاین ما رو بدی، و بعد می تونی ثبت نام کنی (اگر قبلا دادی هم که نمره ات رو داریم). کلاس آنلاین خواهد بود. پس دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی.

راستی، دو تا ویدئو مشاوره المپیاد زیست شناسی هم استاد فراهانی عزیز آماده کردند، می تونی ویدئو اول رو در اینجا و ویدئو دوم رو در اینجا ببینی! دو تا ویدئو هم استاد دریجانی عزیز آماده کردند که قسمت اولش رو اینجا و قسمت دومش رو اینجا می تونی ببینی.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفته خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768

آی دی تلگرام @amoozeshgahezehneziba