کلاس های پایه نهم تابستان 99 (گروه 3)

کلاس های پایه نهم تابستان 99 (گروه 3)

اول یه سوال! خانم سارا همتی و آقای شریفیان و آقای افشارراد رو میشناسی؟ رتبه های تک رقمی کنکور! (اینجا رو ببین تا دقیق تر بشناسیشون) می خوایم براتون کلاس های تخصصی و خیلی ویژه ریاضی و فیزیک و شیمی نهم رو با این اساتید بزاریم! البته این میشه گروه سوم کلاسی پایه نهم. هیجان انگیز و جذاب نیست؟ پس ادامه مطلب رو بخون!

تابستون همیشه فصل مهمی بوده برای اینکه دانش آموزها خودشون رو پیش بندازن و کلاس های علمی و فوق برنامه برن. حالا تصمیم گرفتیم که براتون کلاس خیلی ویژه ای بزاریم که توی تابستون 99 بخش زیادی از درس های تخصصی شیمی نهم، ریاضی نهم و فیزیک نهم رو ببندیم. چجوری؟ با اساتید رتبه برتر کنکور، کار بلد، با تجربه، با انرژی، جوان و خفن. برنامه چیه؟ برنامه اینه که ما به شما درس میدیم، ازتون تمرین می گیریم و امتحان های مختلف ازتون می گیریم که خیالمون راحت شه یاد گرفتید. توی چه کلاسی؟ کلاس هایی که جمعیت کلاس قطعا بیشتر از 10 نفر نخواهد بود تا بتونیم بهتر آموزش ها رو پیش ببریم و زیر نظرتون داشته باشیم. روز کلاس ها رو هم تا یادمون نرفته بگم:

فیزیک نهم: 30 زنگ روزهای جمعه از ساعت 16 الی 20:30 برگزار میشه و 10 روز کلاس با استاد شریفیان (رتبه 1 کنکور ریاضی سال 95) خواهید داشت. هر روز 3 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

ریاضی نهم: 33 زنگ و روزهای پنج شنبه از ساعت 16 الی 20:30 برگزار میشه و 11 روز کلاس با استاد افشارراد (رتبه 7 کنکور ریاضی سال 95) خواهید داشت. هر روز 3 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

شیمی نهم: 25 زنگ و روزهای شنبه از ساعت 16 الی 20 برگزار میشه و 10 روز کلاس با استاد همتی (رتبه 1 کنکور تجربی سال 94) خواهید داشت. هر روز 2.5 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

کلاس ها نیمه خصوصی هست و یادآوری می کنیم جمعیت کلاس ها نامتناهی نیست! برای شرکت در کلاس باید ابتدا آزمون استعدادیابی آنلاین ما رو بدی، و بعد می تونی ثبت نام کنی (اگر قبلا دادی هم که نمره ات رو داریم). کلاس یا حضوری و یا آنلاین خواهد بود و در صورتی که پروتکل های بهداشتی و دستور العمل های مربوطه اجازه بدن کلاس حضوری داریم و در غیر این صورت کلاس فقط آنلاین خواهد بود. پس دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفت خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

پس فهمیدی همه تخفیف ها رو نگفتم فکر کنم! اگر با دوستات همزمان ثبت نام کنی، گروهتون 2 یا 3 نفره باشه هرکدومتون 5%، گروهتون 4 یا 5 نفره باشه هرکدومتون 12% و گروهتون بالای 6 نفره باشه هرکدومتون 20% تخفیف دیگه هم می گیرید. البته اگر زودتر از 10 تیر ثبت نامت رو قطعی کنی، 20% دیگه هم تخفیف ثبت نام زودهنگام داری!

دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی. اطلاعات تماس رو از اینجا کامل ببین.

شهریه کلاس ها: فیزیک 5.600.000 و ریاضی 6.200.000 و شیمی 4.700.000 تومان هست.

شروع کلاس ها هم با رسیدن کلاس به حد نصاب، یعنی 5 نفر خواهد بود.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768