کلاس تخصصی المپیاد زیست شناسی، کمپبل تابستان 99 لینک خبرها

کلاس هندسه 1 (پایه دهم و آشنایی با مقدمات هندسه در المپیاد)

کلاس هندسه 1 (پایه دهم و آشنایی با مقدمات هندسه در المپیاد)

یه سوال! آقای سینا رضایی زارعی رو میشناسی؟ مدال برنز المپیاد جهانی ریاضی سال 2010. آقای علیرضا سخایی راد رو چطور؟ رتبه 1 کنکور سراسری ریاضی سال 98! (اینجا رو ببین تا دقیق تر بشناسیشون) می خوایم براتون کلاس آنلاین تخصصی و خیلی ویژه هندسه 1 بذاریم! هیجان انگیز و جذاب نیست؟ پس ادامه مطلب رو بخون! (کامل بخونی احتمالا 95% سوالاتت برطرف میشه.)

همه می دونن که هندسه در عین زیبا بودن، سختی ها و پیچیدگی های خاص خودش رو هم داره. در این کلاس در تابستان 99 قرار هست که هندسه 1 سال دهم رو تا جایی که میشه پیش رفت، اونم با تمرکز بر روی مباحث اساسی تر و سخت تر. این کلاس ویژه دانش آموزان ورودی پایه دهم هست که می خوان تابستان 99 درس سال بعدشون رو مطالعه کنن تا طی سال راهشون ساده تر باشه. البته طبیعتا دانش آموزان ورودی پایه نهم هم می تونن توی این کلاس شرکت کنند، تا هندسه رو یاد بگیرن و خب هم برای ورود به هندسه المپیاد ریاضی آماده میشه و هم از سال دهمش راحت تر باشه زندگیش! برای این کار 22 زنگ تدریس خواهیم داشت که عمده این بخش با آقای سینا رضایی زارعی خواهد بود. (رزومه ایشون رو در اینجا می تونید مشاهده کنید.) کلاس روزهای جمعه و از ساعت 16 الی 19 برگزار خواهد شد. در این کلاس، مباحث هندسه 1 پایه دهم رو با نگاه المپیادی درس میدیم و پیش خواهیم رفت. این قسمت کلاس در کل 11 روز و 22 زنگ کلاس خواهد بود.

بخش بعدی کلاس که تدریس آن با آقای علیرضا سخایی راد هستش (رزومه ایشون رو در اینجا می تونید مشاهده کنید.) روزهای یک شنبه از ساعت 20:30 الی 22 است که در آن به حل تست های مرتبط با درس های داده شده خواهد گذشت. این بخش کلاس نیز در 11 روز و 11 زنگ برگزار می گردد. پس به صورت خلاصه:

زمان کلاس جمعه ها ساعت 16 الی 18:45 (تدریس) و یک شنبه ها ساعت 20:30 الی 22 (نکته و تست) خواهد بود.

برای شرکت در کلاس حتما باید در آزمون آنلاین استعدادیابی (کلیک کنید) ما شرکت کنی. بعد با ما تماس بگیر.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفت خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

پس فهمیدی همه تخفیف ها رو نگفتم فکر کنم! اگر با دوستات همزمان ثبت نام کنی، گروهتون 2 یا 3 نفره باشه هرکدومتون 5%، گروهتون 4 یا 5 نفره باشه هرکدومتون 15% و گروهتون بالای 6 نفره باشه هرکدومتون 20% تخفیف دیگه هم می گیرید. البته اگر زودتر از 31 خرداد ثبت نامت رو قطعی کنی، 20% دیگه هم تخفیف ثبت نام زود هنگام داری!

شهریه کلاس: شهریه کل 33 زنگ کلاس 5.550.000 تومان.

سوالی که احتمالا خیلی از بچه های دهمی دارند. ما که دهم رو خوندیم، می تونیم فقط توی کلاس نکته و تست هندسه دهم شرکت کنیم؟ پاسخ مثبته. میتونی فقط توی این بخش شرکت کنی که شهریه این بخش 1.800.000 هستش و البته باز هم شامل تخفیف های گفته شده میشه. اگر تعداد بچه های متقاضی کلاس نکته و تست که دارن یازدهم میرن هم به اندازه کافی باشه، گروه دیگه براتون به صورت خاص تشکیل می دیم و روز کلاس سه شنبه ها و همون ساعت 20:30 الی 22 خواهد بود. پس بهتره با دوستات ثبت نام کنی که هم تخفیف بگیری هم کلاس خاص خودتون تشکیل بشه.

دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی. اطلاعات تماس رو از اینجا کامل ببین.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش و با حضور رتبه های 1 کنکور

02144278637-02144279768