کلاس نکته و تست مثلثات 1 (مثلثات پایه دهم)

کلاس نکته و تست مثلثات 1 (مثلثات پایه دهم)

یه سوال! آقای افشارراد رو میشناسی؟ رتبه 7 کنکور سراسری ریاضی سال 95! (اینجا رو ببین تا دقیق تر بشناسیشون) می خوایم براتون کلاس آنلاین تخصصی و خیلی ویژه نکته و تست مثلثات 1 بذاریم! هیجان انگیز و جذاب نیست؟ پس ادامه مطلب رو بخون! پس یکم بریم تو فاز جدی.
مبحث مثلثات یکی از مهم‌ترین مباحث مورد نیاز دانش‌آموزان در کنکور، در هر دو رشته‌ی ریاضی و تجربی است. در واقع مثلثات نه تنها به خودی خود از اهمیت بالایی برخوردار است، بلکه به دلیل کاربرد آن در سایر مباحث نیز باید مورد توجه مضاعف قرار گیرد. به طور خاص، کارکرد توابع مثلثاتی در مباحثی نظیر تابع، حد و مشتق، این مبحث را به یکی مهم‌ترین مباحث کنکوری تبدیل می‌کند.

با مراجعه به کنکورهای سال‌های اخیر، مشاهده می‌شود که مثلثات در میان مباحثی است که بیشترین سهم را تست‌های کنکور داشته‌اند و همین موضوع، مؤید توضیحات فوق است.

تعداد سوالات ریاضی کنکور در سال 98 (رشته ریاضی)

هدف از تشکیل این کلاس، مرور نکات مهم و حل تست از مبحث مثلثات مقطع دهم هست. تست‌های کنکور، کنکورهای آزمایشی، و برخی نمونه سؤالات چالش‌برانگیز دیگر در این کلاس به بحث و گفت‌وگو گذاشته می‌شوند و روش‌های حل آن‌ها در کنار نکات آموزشی تکمیلی مورد بحث قرار خواهند گرفت. خسته شدیم از جدی بودن!

خب قطعا در مورد روز، برنامه و ساعت کلاس هم سوال دارید. نه؟

قبل از کلاس ابتدا باید در آزمون آنلاین مثلثات 1 (پیشرفته) کلاس دهم شرکت کنید. برای شرکت در آزمون این اینجا کلیک کنید. (علاوه بر اینکه این کار برای شما تکلیف هست، افرادی که بالای 75% بزنن، موقع ثبت نام به اندازه یک سوم درصدشون تخفیف می گیرند! اگر هم زیر 20% زدید، دو برابر درصدی که زدید، جریمه می شید و خب احتمالا شرکت نمی کنید!) در ابتدای کلاس نکات مهم مثلثات دهم را به سرعت و در طی حدود 30 الی 45 دقیقه مرور می کنیم. بعد از آن 10 دقیقه استراحت کرده و وارد فاز حل تست می شویم. البته قبل حل تست، ابتدا آزمونی که داده اید را بررسی خواهیم کرد! این کار حدود 60 الی 75 دقیقه زمان خواهد گرفت. حالا وارد فاز اول خواهیم شد! در هر گام، 5 تست به دانش آموزان داده می شود که برای حل آن ها با توجه به سختی سوالات، زمان داده می شود. حال این سوالات حل شده و مرحله 1 تکرار خواهد شد. در کل، زمان کلاس 240 دقیقه خواهد بود. (60 دقیقه هم استراحت در این بین خواهید داشت.) روز بعد از کلاس، از همه دانش آموزان شرکت کننده امتحان گرفته میشه، نفر اول کورس بعدی رو به صورت رایگان می تونه شرکت کنه! پس سعی کنید خوب باشید :)

زمان کلاس: چهارشنبه 4 تیرماه ساعت 14 الی 19

شهریه این دوره 555.000 هزار تومان

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفت خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

پس فهمیدی همه تخفیف ها رو نگفتم فکر کنم! اگر با دوستات همزمان ثبت نام کنی، گروهتون 2 یا 3 نفره باشه هرکدومتون 5%، گروهتون 4 یا 5 نفره باشه هرکدومتون 12% و گروهتون بالای 6 نفره باشه هرکدومتون 20% تخفیف دیگه هم می گیرید. البته اگر زودتر از 30 خرداد ثبت نامت رو قطعی کنی، 10% دیگه هم تخفیف ثبت نام زودهنگام داری!

دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی. اطلاعات تماس رو از اینجا کامل ببین.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768