کلاس های پایه هشتم تابستان 99

کلاس های پایه هشتم تابستان 99

اول یه سوال! خانم سارا همتی و آقای شریفیان و آقای افشارراد رو میشناسی؟ آقای رضایی و آقای دریجانی و آقای فراهانی و خانم نوری مطلق رو چطور؟ رتبه های تک رقمی کنکور و دارنده مدال های المپیادهای علمی! (اینجا رو ببین تا دقیق تر بشناسیشون) می خوایم براتون کلاس های تخصصی و خیلی ویژه ریاضی و فیزیک و شیمی زیست هشتم رو با این اساتید بزاریم! هیجان انگیز و جذاب نیست؟ پس ادامه مطلب رو بخون!

تابستون همیشه فصل مهمی بوده برای اینکه دانش آموزها خودشون رو پیش بندازن و کلاس های علمی و فوق برنامه برن. حالا تصمیم گرفتیم که براتون کلاس خیلی ویژه ای بزاریم که توی تابستون 99 بخش زیادی از درس های تخصصی شیمی هشتم، ریاضی هشتم و فیزیک هشتم و زیست شناسی هشتم رو ببندیم. چجوری؟ با اساتید رتبه برتر کنکور و نفرات برتر المپیادهای علمی، کار بلد، با تجربه، با انرژی، جوان و خفن. برنامه چیه؟ برنامه اینه که ما به شما درس میدیم، ازتون تمرین میگیریم و امتحان های مختلف ازتون می گیریم که خیالمون راحت شه یاد گرفتید. توی چه کلاسی؟ کلاس هایی که جمعیت کلاس قطعا بیشتر از 10 نفر نخواهد بود تا بتونیم بهتر آموزش ها رو پیش ببریم و زیر نظرتون داشته باشیم. روز کلاس ها رو هم تا یادمون نرفته بگم:

فیزیک هشتم: 20 زنگ روزهای پنج شنبه از ساعت 17:30 الی 20:30 برگزار میشه و 10 روز کلاس با استاد شریفیان (رتبه 1 کنکور ریاضی سال 95) خواهید داشت. هر روز 2 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

ریاضی هشتم: 33 زنگ و روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 20:30 برگزار میشه و 11 روز کلاس با استاد افشارراد (رتبه 7 کنکور ریاضی سال 95) و آقای رضایی (برنز جهانی المپیاد ریاضی سال 89) خواهید داشت. هر روز 3 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

شیمی هشتم: 22 زنگ و روزهای شنبه از ساعت 17:30 الی 20:30 برگزار میشه و 11 روز کلاس با استاد همتی (رتبه 1 کنکور تجربی سال 94) خواهید داشت. هر روز 2 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

زیست شناسی پیشرفته (هشتم و نهم): 33 زنگ و روزهای چهار شنبه از ساعت 16 الی 20:30 برگزار میشه و 11 روز کلاس با اساتید زیست شناسی (آقایان دریجانی، فراهانی، خانم نوری مطلق و ...) خواهید داشت. هر روز 3 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه. قراره به صورت کلی بر روی زیست شناسی هشتم و نهم مروری کوتاه داشته باشیم تا هم با المپیاد زیست شناسی آشنا بشیم هم اطلاعات زیست شناسی مون بیشتر بشه. پس در کل روی مباحث زیست هشتم و نهم مروری خواهیم داشت. یک روز هم برای تشریح خواهد بود.

کلاس ها نیمه خصوصی هست و یادآوری می کنیم جمعیت کلاس ها نامتناهی نیست! برای شرکت در کلاس باید ابتدا آزمون استعدادیابی آنلاین ما رو بدی، و بعد می تونی ثبت نام کنی (اگر قبلا دادی هم که نمره ات رو داریم). کلاس یا حضوری و یا آنلاین خواهد بود و در صورتی که پروتکل های بهداشتی و دستور العمل های مربوطه اجازه بدن کلاس حضوری داریم و در غیر این صورت کلاس فقط آنلاین خواهد بود. پس دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفته خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768