کلاس تخصصی المپیاد زیست شناسی، کمپبل تابستان 99 لینک خبرها

کلاس های پایه دهم تابستان 99

کلاس های پایه دهم تابستان 99

اول یه سوال! خانم سارا همتی و آقای شریفیان و آقای افشارراد رو میشناسی؟ رتبه های تک رقمی کنکور! (اینجا رو ببین تا دقیق تر بشناسیشون) می خوایم براتون کلاس های تخصصی و خیلی ویژه ریاضی و فیزیک و شیمی دهم رو با این اساتید بزاریم! هیجان انگیز و جذاب نیست؟ پس ادامه مطلب رو بخون!

تابستون همیشه فصل مهمی بوده برای اینکه دانش آموزها خودشون رو پیش بندازن و کلاس های علمی و فوق برنامه برن. حالا تصمیم گرفتیم که براتون کلاس خیلی ویژه ای بزاریم که توی تابستون 99 بخش زیادی از درس های تخصصی شیمی دهم، ریاضی دهم و فیزیک دهم (رشته ریاضی و فیزیک - تجربی، جفتشون) رو ببندیم. چجوری؟ اینجوری که شیمی رو به همه در حد بچه های خفن تجربی و ریاضی و فیزیک رو در حد بچه های خفن ریاضی-فیزیک درس میدیم، اونم با اساتید رتبه 1 و 7 کنکور، کار بلد، با تجربه، با انرژی، جوان و خفن. برنامه چیه؟ برنامه اینه که ما به شما درس میدیم، ازتون تمرین میگیریم و امتحان های مختلف ازتون می گیریم که خیالمون راحت شه یاد گرفتید. توی چه کلاسی؟ کلاس هایی که جمعیت کلاس قطعا بیشتر از 10 نفر نخواهد بود تا بتونیم بهتر آموزش ها رو پیش ببریم و زیر نظرتون داشته باشیم. روز کلاس ها رو هم تا یادمون نرفته بگم:

فیزیک دهم: 6+24 زنگ روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 20:30 برگزار میشه و 10 روز کلاس با استاد شریفیان (رتبه 1 کنکور ریاضی سال 95) خواهید داشت. هر روز 3 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه. راستی، اون 6 زنگ فقط مختص بچه های ریاضی هستش.

ریاضی دهم: 33 زنگ و روزهای شنبه از ساعت 16 الی 20:30 برگزار میشه و 11 روز کلاس با استاد افشارراد (رتبه 7 کنکور ریاضی سال 95) خواهید داشت. هر روز 3 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

شیمی دهم: 25 زنگ و روزهای پنج شنبه از ساعت 16 الی 20 برگزار میشه و 10 روز کلاس با استاد همتی (رتبه 1 کنکور تجربی سال 94) خواهید داشت. هر روز 2.5 زنگ کلاس دارید و پیش میریم با هم دیگه.

کلاس ها نیمه خصوصی هست و یادآوری می کنیم جمعیت کلاس ها نامتناهی نیست! برای شرکت در کلاس باید ابتدا آزمون استعدادیابی آنلاین ما رو بدی، و بعد می تونی ثبت نام کنی (اگر قبلا دادی هم که نمره ات رو داریم). کلاس یا حضوری و یا آنلاین خواهد بود و در صورتی که پروتکل های بهداشتی و دستور العمل های مربوطه اجازه بدن کلاس حضوری داریم و در غیر این صورت کلاس فقط آنلاین خواهد بود. پس دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفته خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768