تابستان 99 همراه با کمپبل

تابستان 99 همراه با کمپبل

خب خب، قراره مثل هر سال یک دوره کمپبل فشرده در تابستان 99 داشته باشیم. اگر قراره المپیاد زیست بخونی، بهتره و باید که اول کمپبل رو بخونی و روش مسلط بشی. در مورد المپیاد زیست سوال داری؟ خب میتونی در اولین مرحله مقاله مربوط به المپیاد زیست رو بخونی و ببینی المپیاد زیست شناسی چی هست و منابع المپیاد زیست و اهمیتشون رو متوجه بشی. برای اینکار اول به مقاله المپیاد زیست‌شناسی چیست؟ یه سر بزن.

چرا کمپبل مهمه؟ کمپبل رو باید چه جوری خوند؟ کلی از این سوالا داری؟ خب می تونی حالا بری اینجا رو (مقاله چگونه کمپبل را قورت دهیم؟!) بخونی. قراره توی این کلاس چه اتفاقی بیوفته؟ قراره که ما کل 7 جلد کمپبل رو بهتون درس بدیم و بعد هر جلد ازتون تعدادی آزمون هم بگیریم. آزمون ها و سطح پیشرفت شما رو رصد می کنیم و خب دوست داریم با هم پیشرفت کنیم. اساتید کلاس کیا هستند؟ اساتیدی که بتونن کمپبل رو خوب به شما یاد بدن و باهاتون ارتباط مناسب برقرار کنن و به کلاس و دانش آموزاشون اهمیت میدن. قرار هم نیست از 1000 تا استاد استفاده کنیم که بخواد نمایش باشه. بهترین ها هستند و شما رو رصد می کنند. رزومه اساتید رو اینجا می تونی ببینی. کلاس ها رو در 96 زنگ برگزار می کنیم که میشه روزهای جمعه (صبح تا عصر و هر روز 6 زنگ) و روزهای دوشنبه عصر (که میشه 16 الی 20:30) و براتون کمپبل رو می بندیم. چرا 96 زنگ؟ چون کمپبل کتاب مهمی هست و خیلی در آینده المپیادی شما تاثیر داره. کلاس ها نیمه خصوصی هست و جمعیت کلاس ها نامتناهی نیست! برای شرکت در کلاس باید ابتدا آزمون استعدادیابی آنلاین ما رو بدی، و بعد می تونی ثبت نام کنی (اگر قبلا دادی هم که نمره ات رو داریم). کلاس یا حضوری و یا آنلاین خواهد بود و در صورتی که پروتکل های بهداشتی و دستور العمل های مربوطه اجازه بدن کلاس حضوری داریم و در غیر این صورت کلاس فقط آنلاین خواهد بود. پس دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی.

راستی، دو تا ویدئو مشاوره المپیاد زیست شناسی هم استاد فراهانی عزیز آماده کردند، می تونی ویدئو اول رو در اینجا و ویدئو دوم رو در اینجا ببینی! دو تا ویدئو هم استاد دریجانی عزیز آماده کردند که قسمت اولش رو اینجا و قسمت دومش رو اینجا می تونی ببینی.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفته خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768