اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد تفکر و کارآفرینی سال 1401

اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد تفکر و کارآفرینی سال 1401

با عرض تبریک به همه‌ی دانش پژوهانی که در شرایط سخت کرونایی کلاس‌ها و آزمون‌های دوره‌ی تابستانی را پشت‌سر گذاشتند و با تشکر از بخش‌های علمی و اجرایی سمپاد و باشگاه دانش پژوهان جوان در برگزاری کلاس‌ها، آزمون‌ها، تصحیح برگه‌ها و...، به استناد نظر کمیته‌ی محترم علمی المپیاد تفکر و کارآفرینی و طبق ضوابط اعلامی، بدین وسیله مدال آوران دوره‌ی تابستانی سال 1401 را به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌داریم.

ضمن تبریک به اولیای گرامی، امیدواریم در سال‌های آینده شاهد حضور این عزیزان در بالاترین قله‌های موفقیت و خدمت‌گزاری به ایران عزیز باشیم. بی‌شک ارتباط مدال آوران با باشگاه دانش‌پژوهان جوان و هم کاری با کمیته‌های علمی می تواند به ارتقاء کیفیت برگزاری المپیادهای علمی کمک کند.

دارندگان مدال طلای کشوری المپیاد تفکر و کارآفرینی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. ابوالفضل اسلامی اصطهباناتی از استان اصفهان🥇
  2. سیدمحمدمهدی آیت الهی از استان قم 🥇
  3. ضحی دیهمی از استان آذربایجان شرقی🥇
  4. محمدمهدی رضائی از استان تهران 🥇
  5. علیرضا طلائی از استان اصفهان🥇
  6. احمدرضا عافی از استان خراسان رضوی🥇
  7. بهینا مافی از استان البرز 🥇
  8. محسن مشرفی از استان اصفهان 🥇

دارندگان مدال نقره کشوری المپیاد تفکر و کارآفرینی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. امیرعباس امیری جو از استان البرز 🥈
  2. محمدسعید بلوچی جواران از استان کرمان 🥈
  3. رکسانا راستی ار استان فارس 🥈
  4. خاطره زراعتکارزوارم از استان خراسان شمالی 🥈
  5. نسترن زرگر از استان البرز 🥈
  6. عسل شهابی نژاد از استان کرمان🥈
  7. آناهید شیرزاداحمدسرائی از استان گیلان🥈
  8. صدف علی مراد از استان تهران 🥈
  9. زهرا کلاهی اهری از استان خراسان رضوی 🥈
  10. ایلیا محمدی از استان مازندران🥈
  11. محمدسعید منصورنژادیان از استان قم🥈
  12. ساینا یعقوبی سلطانمرادی از استان البرز 🥈

دارندگان مدال برنز کشوری المپیاد تفکر و کارآفرینی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. مهدی اسحقی از استان تهران 🥉
  2. پویا ایراندوست از استان خراسان رضوی🥉
  3. محمدمهدی تحویلدار از استان فارس 🥉
  4. ریحانه حسنی از استان سمنان🥉
  5. ریحانه سادات حسینی ریوندی از استان خراسان رضوی 🥉
  6. شیما خلیل پور از استان اصفهان🥉
  7. شیرین رضائی ازغند از استان خراسان رضوی🥉
  8. مریم رئوفی از استان تهران 🥉
  9. فاطمه زعیم از استان کرمان🥉
  10. سیدسامان سلامت از استان خراسان رضوی🥉
  11. فاطمه عابدی درچه از استان اصفهان 🥉
  12. فاطمه عبداللهی فوزی از استان کرمان🥉
  13. حانیه غلامی رنانی از استان اصفهان🥉
  14. محمدامین قنبری محلی از استان مازندران 🥉
  15. امیرمحمد ماهوش محمدی از استان اصفهان 🥉
  16. مانی مدیری از استان لرستان 🥉
  17. معین مکاری گل خطمی از استان خراسان رضوی 🥉
  18. یلدا نجفی از استان آذربایجان شرقی 🥉