اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی سال 1401

اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی سال 1401

با عرض تبریک به همه‌ی دانش پژوهانی که در شرایط سخت کرونایی کلاس‌ها و آزمون‌های دوره‌ی تابستانی را پشت‌سر گذاشتند و با تشکر از بخش‌های علمی و اجرایی سمپاد و باشگاه دانش پژوهان جوان در برگزاری کلاس‌ها، آزمون‌ها، تصحیح برگه‌ها و...، به استناد نظر کمیته‌ی محترم علمی المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی و طبق ضوابط اعلامی، بدین وسیله مدال آوران دوره‌ی تابستانی سال 1401 را به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌داریم.

ضمن تبریک به اولیای گرامی، امیدواریم در سال‌های آینده شاهد حضور این عزیزان در بالاترین قله‌های موفقیت و خدمت‌گزاری به ایران عزیز باشیم. بی‌شک ارتباط مدال آوران با باشگاه دانش‌پژوهان جوان و هم کاری با کمیته‌های علمی می تواند به ارتقاء کیفیت برگزاری المپیادهای علمی کمک کند.

دارندگان مدال طلای کشوری المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. سیدمحمدامین بنی هاشمی از استان تهران 🥇
  2. ثناء دژآباد از استان کهگیلویه و بویراحمد 🥇
  3. فاطمه شمس از استان فارس🥇
  4. فرنیا فرمنش از استان فارس 🥇
  5. نگار مقدس قهفرخی از استان چهارمحال و بختیاری🥇
  6. زهرا نوروزی از استان خراسان رضوی 🥇
  7. پوریا نوری نیارکی  از استان تهران 🥇
  8. محمدرضا یزدخواستی از استان اصفهان 🥇

دارندگان مدال نقره کشوری المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. فاطمه ابراهیمی  از استان تهران 🥈
  2. محمدیاسین اسماعیلی ورکانی از استان اصفهان 🥈
  3. امیرعلی آرمان فر از استان اصفهان 🥈
  4. سوگند بختیاری از استان خراسان رضوی 🥈
  5. ایلماه برزگار از استان البرز 🥈
  6. ساجده خوش کام از استان اصفهان 🥈
  7. ایمان عباسی رمی از استان گلستان🥈
  8. عباس عیسی پورروشناوند از استان خراسان رضوی 🥈
  9. آرین فریدونی ممان از استان تهران🥈
  10. سیدرادمهر مظفری از استان تهران🥈
  11. محمدمهدی نعمت اللهی از استان فارس🥈
  12. نرگس یعقوبی از استان فارس 🥈

دارندگان مدال برنز کشوری المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. محمد ابراهیمی از استان بوشهر 🥉
  2. مهدی اسمعیل نژاد از استان گلستان🥉
  3. سیدایلیا اعظمی نژاد از استان تهران 🥉
  4. محسن پورطالبی وراعون از استان یزد🥉
  5. محمدحسین توکلی از استان تهران 🥉
  6. محمدرضا ثامنی کیوانی از استان مازندران🥉
  7. زهرا داودی از استان تهران 🥉
  8. نیما دهقانی سانیچ از استان البرز 🥉
  9. نیوشا رمضان نیا از استان تهران🥉
  10. علی سالمی از استان تهران🥉
  11. محمدپارسا سرخه ای از استان تهران 🥉
  12. آزاده شیخعلی شاهی از استان خراسان رضوی🥉
  13. امیرعلی صادقی از استان تهران🥉
  14. ماهان کریمی از استان فارس 🥉
  15. امیرعلی کیاپاشا از استان البرز 🥉
  16. سینا گرجی ازندریانی از استان تهران 🥉
  17. محمدعلی گل افروزشهری از استان خراسان رضوی 🥉
  18. روژان گودرزی از استان فارس 🥉
  19. احسان مسعودی از استان خراسان رضوی 🥉
  20. سیدمحمدمهدی موسوی زاده مهرآبادی  از استان تهران 🥉