اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد فیزیک سال 1401

اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد فیزیک سال 1401

با عرض تبریک به همه‌ی دانش پژوهانی که در شرایط سخت کرونایی کلاس‌ها و آزمون‌های دوره‌ی تابستانی را پشت‌سر گذاشتند و با تشکر از بخش‌های علمی و اجرایی سمپاد و باشگاه دانش پژوهان جوان در برگزاری کلاس‌ها، آزمون‌ها، تصحیح برگه‌ها و...، به استناد نظر کمیته‌ی محترم علمی المپیاد فیزیک و طبق ضوابط اعلامی، بدین وسیله مدال آوران دوره‌ی تابستانی سال 1401 را به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌داریم.

ضمن تبریک به اولیای گرامی، امیدواریم در سال‌های آینده شاهد حضور این عزیزان در بالاترین قله‌های موفقیت و خدمت‌گزاری به ایران عزیز باشیم. بی‌شک ارتباط مدال آوران با باشگاه دانش‌پژوهان جوان و هم کاری با کمیته‌های علمی می تواند به ارتقاء کیفیت برگزاری المپیادهای علمی کمک کند.

دارندگان مدال طلای کشوری المپیاد فیزیک به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. مهدی ابوالحسنی قزاآنی از استان تهران 🥇
  2. رومینا بابائی از استان تهران 🥇
  3. سهیل سیاح ورگ از استان تهران🥇
  4. مهدی شیرین بیان از استان تهران 🥇
  5. سینا فتحی از استان تهران🥇
  6. شایان فیض اسکوئی از استان تهران🥇
  7. کیوان قائمیان از استان تهران 🥇
  8. علی قنبری از استان تهران 🥇
  9. محمدسهیل مذهب از استان تهران🥇
  10. سیدمحمدمهدی موسوی از استان تهران 🥇

دارندگان مدال نقره کشوری المپیاد فیزیک به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. محمدامین ابوهادی از استان خراسان رضوی 🥈
  2. طه ایزدی محصل از استان تهران 🥈
  3. مبینا خسروانی از استان تهران 🥈
  4. رادین دهقان از استان فارس 🥈
  5. مهدی شجاعی از استان تهران 🥈
  6. فاطمه شفیعی از استان تهران 🥈
  7. ارشیا شهریاری از استان تهران🥈
  8. فربد فتاحی از استان تهران 🥈
  9. داتامیس قربانیان از استان تهران🥈
  10. علیرضا محمدزاده اول از استان خراسان رضوی🥈
  11. سجاد مرادنژاد از استان تهران🥈
  12. سهراب ملکی از استان تهران 🥈
  13. هومن میرزابزرگ فشندی از استان تهران 🥈
  14. علی میرزاخانی از استان تهران 🥈
  15. امیرحسین هاشمی از استان تهران 🥈

دارندگان مدال برنز کشوری المپیاد فیزیک به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

  1. زهرا امیری از استان کرمانشاه 🥉
  2. امیرعلی انتظام از استان تهران🥉
  3. بهار برقبانی از استان تهران 🥉
  4. محمدمهدی پیشور از استان فارس🥉
  5. نرگس حدادی از استان خراسان رضوی 🥉
  6. کیارش حمیدیه از استان تهران🥉
  7. فربد خدادادی اسکی از استان البرز 🥉
  8. علیرضا خسروجردی از استان تهران 🥉
  9. یزدان رضوانی از استان تهران🥉
  10. زهراسادات سیدی از استان خراسان رضوی🥉
  11. آرین فرتاش از استان تهران 🥉
  12. مبینا فرزانه از استان خراسان رضوی🥉
  13. بهار قاسم زاده از استان خراسان رضوی🥉
  14. کوثر نجاری از استان خراسان رضوی 🥉