یک آزمون هوش و دقت تازه 🎖 پیشنهاد می کنیم خودتون رو محک بزنید 🎖

اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد تفکر و کارآفرینی سال 1400

اعلام اسامی نهایی مدال آوران المپیاد  تفکر و کارآفرینی سال 1400

با عرض تبریک به همه‌ی دانش پژوهانی که در شرایط سخت کرونایی کلاس‌ها و آزمون‌های دوره‌ی تابستانی را پشت‌سر گذاشتند و با تشکر از بخش‌های علمی و اجرایی سمپاد و باشگاه دانش پژوهان جوان در برگزاری کلاس‌ها، آزمون‌ها، تصحیح برگه‌ها و...، به استناد نظر کمیته‌ی محترم علمی المپیاد تفکر و کارآفرینی و طبق ضوابط اعلامی، بدین وسیله مدال آوران دوره‌ی تابستانی سال 1400 را به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌داریم.

ضمن تبریک به اولیای گرامی، امیدواریم در سال‌های آینده شاهد حضور این عزیزان در بالاترین قله‌های موفقیت و خدمت‌گزاری به ایران عزیز باشیم. بی‌شک ارتباط مدال آوران با باشگاه دانش‌پژوهان جوان و هم‌کاری با کمیته‌های علمی می تواند به ارتقاء کیفیت برگزاری المپیادهای علمی کمک کند.

دارندگان مدال طلای کشوری المپیاد سلول‌های تفکر و کارآفرینی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

🥇مبین ابوطالبیان استان اصفهان

🥇 محمدامین اسماعیل پورحسن ابادی استان خراسان شمالی

🥇 سپهر امامی اردستانی استان اصفهان

🥇 محسن تفک استان قم

🥇 بهار رفیع نژاد استان تهران (شهرستانها)

🥇 احمدرضا عافی استان خراسان رضوی

🥇مهدی عباس زاده استان خراسان شمالی 

🥇 وهاب نوروزی سارنگ استان خراسان رضوی

دارندگان مدال نقره کشوری المپیاد تفکر و کارآفرینی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

🥈 هلیا اعلائی خانقاه استان گیالن 

🥈 غزل بیگدلی استان البرز 

🥈 یگانه تقوی شاکری استان خراسان رضوی

🥈  سیده آمیتیس جعفری استان تهران (شهرستانها)

🥈 یاشار دارابی استان خراسان رضوی

🥈 آناهید شیرزاداحمدسرائی استان گیالن

🥈 علیرضا طلائی استان تهران 

🥈 امیرحسین عزیزی زرینکلائی استان تهران 

🥈 صدف علی مراد استان تهران

🥈 سیدشروین مسعودی استان خراسان رضوی 

🥈 آرمیتا نصیری فر استان تهران

🥈 نازگل هادی سیچانی استان اصفهان

دارندگان مدال برنز کشوری المپیاد تفکر و کارآفرینی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می‌باشند:

🥉 معین ابوطالبیان استان اصفهان

 🥉 محمدحسین باقری خیرآبادی استان اردبیل

🥉 محمدسعید بلوچی جواران استان کرمان

🥉 فرینا بیاتی استان خراسان رضوی

🥉پارمیدا تیموری براکوهی استان خراسان رضوی

🥉 سینا جاوید استان تهران

🥉 ریحانه حسنی استان سمنان

🥉 سها دبیری مهر استان تهران

🥉 سیدراستین رئیس زاده استان خراسان رضوی

🥉مبین رضا سلیمانی استان خراسان رضوی

🥉 سعید فراتی کاشانی استان تهران

🥉 پارسا قهرمانی استان کرمانشاه

🥉 زهرا مبینی استان تهران (شهرستانها)

🥉 ایلیا محمدی استان مازندران

🥉 بهارسادات معصومی استان تهران

🥉 دانیال مهربان استان هرمزگان

🥉 یگانه موقرمقدم استان خراسان رضوی

🥉 محمدعلی نجفی استان تهران

🥉 غزل نصیری استان یزد

🥉 ساینا یعقوبی سلطان مرادی استان البرز