ثبت‌نام کلاس تخصصی کمپبل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ لینک

کلاس سالانه تخصصی کمپبل 1400-1401 به صورت VIP

کلاس سالانه تخصصی کمپبل 1400-1401 به صورت VIP

خب خب، قراره مثل هر سال یک دوره سالانه کمپبل در سال تحصیلی 1400-1401 داشته باشیم. اگر قراره المپیاد زیست بخونی، بهتره و باید که اول کمپبل رو بخونی و روش مسلط بشی. در مورد المپیاد زیست سوال داری؟ خب میتونی در اولین مرحله مقاله مربوط به المپیاد زیست رو بخونی و ببینی المپیاد زیست شناسی چی هست و منابع المپیاد زیست و اهمیتشون رو متوجه بشی.

برای اینکار اول به مقاله المپیاد زیست‌شناسی چیست؟ یه سر بزن. این گروه کلاسی، با توجه به تایم اساتید، چهار روز در هفته برگزار میشه. قراره در کل تمام جلدهای کمپبل، یعنی بیوشیمی، سلولی، ژنتیک، تکامل، گیاهی، فیزیولوژی و اکولوژی کمپبل رو آموزش بدیم و با آزمون های موضوعی و جامع شما رو مورد سنجش هم قرار بدیم. کلاس به صورت VIP برگزار میشه و جمعیت کلاس در کل حداکثر 6 نفر خواهد بود. با توجه به شرایط کرونا و محدودیت های ایجاد شده، کلاس آنلاین هست.

چرا کمپبل مهمه؟ کمپبل رو باید چه جوری خوند؟ کلی از این سوالا داری؟ خب می تونی حالا بری اینجا و مقاله چگونه کمپبل را قورت دهیم؟! رو بخونی. قراره توی این کلاس چه اتفاقی بیوفته؟ در کلاس بخش های اساسی کتاب کمپبل رو بهتون درس میدیم و باید خودتون با مطالعه کافی بعد از هر روز کلاسی تسلط خودتون رو افزایش بدید. بعد از اتمام هر جلد، از اون جلد چند آزمون ازتون می گیریم و در کل بیش از 20 آزمون در کل تابستان برگزار خواهد شد. پس یادت باشه آزمون بخشی از آموزشه و بعد از تدریس هر جلد ازتون تعدادی آزمون هم میگیریم. آزمون ها و سطح پیشرفت شما رو رصد می کنیم و خب دوست داریم با هم پیشرفت کنیم. اساتید کلاس کیا هستند؟ اساتیدی که بتونن کمپبل رو خوب به شما یاد بدن و باهاتون ارتباط مناسب برقرار کنن و به کلاس و دانش آموزاشون اهمیت میدن. قرار هم نیست از 1000 تا استاد استفاده کنیم که بخواد نمایش اساتید مختلف باشه. بهترین ها هستند و شما رو رصد می کنند. البته یادتون باشه اگر خود مرحوم کمپبل هم بهتون درس بده و ازتون آزمون بگیره و پیشرفت شما رو رصد کنه، تا وقتی خودتون دست به کار نشید و مطالعه کافی نکنید، از پیشرفت خبری نیست. رزومه اساتید رو اینجا می تونی ببینی. اساتید کلاس، آقای دریجانی و خانم امین زاده، خانم نوری مطلق، آقای درستی و ... هستند. کلاس رو در 95 زنگ برگزار می کنیم که میشه روزهای فرد (ساعت 16 الی 20:15) و جمعه ها (8:30 الی 18) و براتون تمام جلدهای کمپبل رو می بندیم. (همین الان بگیم چرا تعداد روزها زیاده. ببینید قراره 95 زنگ کلاس داشته باشیم و خب از طرفی اساتید شما پزشک و دانشجوی پزشکی هستند و ممکنه که براشون کشیک ناگهانی بزارن. پس ممکنه که مجبور شیم کلاس ها رو بعضی وقت ها کم و زیاد کنیم. کلاس ها در همین 4 بازه زمانی در طی هفته هستند اما همونطور که گفتیم، با توجه به شرایط کشیک های بیمارستان اساتید که متغیره، کلاس ها در روزهای مختلف ذکر شده، کمی جا به جا میشه. مثلا این هفته کلاس سه شنبه دارید و جمعه دارید و یک شنبه و پنج شنبه ندارید و هفته بعد ممکنه برعکس بشه. این هم دست ما نیست! دست بیمارستان و برنامه کشیک ها هستش.) چرا 95 زنگ؟ یه جاهایی هستند که توی 20-30 زنگ کمپبل رو آموزش می دن! ببینید کمپبل 55 فصله و 1700 صفحه! به نظر خودتون توی تعداد جلسات کم شدنی هست؟ فکر نکنم خود کمپبل عزیز هم توی 20-30 زنگ کمپبل رو یاد بگیره! راستی آزمون هاتون جز زمان کلاس حساب نمیشه و شما 95 زنگ کلاس آموزشی دارید و آزمون ها علاوه بر این 95 زنگ کلاس هستند.

همونطور که گفتیم، چون کمپبل کتاب خیلی مهمی هستش و خیلی در آینده المپیادی شما تاثیر داره. در طی ترم برای هر جلد حدود 3 آزمون هم از شما گرفته میشه تا خیالمون از کیفیت آموزش شما راحت باشه. کلاس ها نیمه خصوصی هست و جمعیت کلاس ها از 5 نفر بیشتر نیست! برای شرکت در کلاس باید ابتدا آزمون استعدادیابی آنلاین ما رو بدی، و بعد می تونی ثبت نام کنی (اگر قبلا دادی هم که نمره ات رو داریم). همونطور که گفتیم با توجه به شرایط ممکن است که کلاس آنلاین باشد. پس دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی. (جهت ارتباط در تلگرام، به شماره 09382596638 پیام بدید.)

راستی، دو تا ویدئو مشاوره المپیاد زیست شناسی هم استاد فراهانی عزیز آماده کردند، می تونی ویدئو اول رو در اینجا و ویدئو دوم رو در اینجا ببینی! دو تا ویدئو هم استاد دریجانی عزیز آماده کردند که قسمت اولش رو اینجا و قسمت دومش رو اینجا می تونی ببینی. مطالب مشاوره ای دیگه و لینک هاشون هم همگی با هم اینجا هستند.

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفته خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768

آی دی تلگرام @amoozeshgahezehneziba