کلاس حل مساله اخترفیزیک در المپیاد نجوم

کلاس حل مساله اخترفیزیک در المپیاد نجوم

از تیتر خبر مشخصه که قصد داریم کلاس آنلاین المپیاد نجوم با موضوع حل مساله اخترفیزیک ویژه مرحله دوم برگزار کنیم. اگر المپیاد نجومی هستی، پیشنهاد می کنیم به توضیحات این کلاس دقت کنید.

از اسم اخترفیزیک مشخصه که این مبحث به شاخه ای از فیزیک و نجوم که مرتبط با نورشناسی، تلسکوپ‌ها، ستارگان دوتایی و ساختار ستارگان هستند، می‌پردازه. همونطور هم که از اسم المپیاد نجوم و اخترفیزیک پیداست، اخترفیزیک سهم قابل توجهی در این المپیاد داره! (به طور متوسط هر سال 20 الی 30 درصد از سوالای آزمون مرحله دوم المپیاد نجوم از این مبحث طرح می‌شه).
در کلاس آنلاین حل مساله اختر فیزیک ویژه مرحله دوم المپیاد نجوم قصد داریم تا به بررسی و حل نمونه سوالاتی از این شاخه بپردازیم که سوالات شبیه به اون ها در دوره های گذشته و در مراحل مختلف (مرحله دوم و دوره تابستان المپیاد نجوم) مطرح شدند. جهت شرکت در این کلاس، باید فصل های 3، 5، 6، 7 و 8 کتاب مقدمه‌ای بر اخترفیزیک نوین را مطالعه کرده باشید و همینطور بهتره اگر با مطالب فصل 10 نیز آشنا باشید (یعنی بخش‌های نورشناسی و تلسکوپ‌ها، ستارگان دوتایی، ساختار ستارگان). روند کلاس به این شکله که در ابتدای این دوره سوالاتی از آزمون‌های المپیاد نجوم و یا مشابه با اون‌ها به دانش آموزان داده می‌شه و بعد در کلاس این سوالات بررسی و حل می شن.

نکته قابل ذکر در مورد کلاس، ظرفیت کلاس هست که جهت بالا نگه داشتن کیفیت کلاس، کلاس به صورت VIP برگزار شده و ظرفیت کلاس حداکثر 5 نفر خواهد بود.

کلاس آنلاین بوده و به مدت چهار روز، از ساعت 15 الی 18 روزهای جمعه، از تاریخ 10 اردیبهشت لغایت 31 اردیبهشت و به مدت 8 زنگ برگزار میشه.

با توجه به اینکه کلاس آنلاین هست، دقت کن که سرعت اینترنتت خوب باشه. برای ثبت نام می تونی با ما تماس بگیری. البته دقت کن که چون کرونا هست ما کمتر آموزشگاه هستیم پس از طریق آی دی تلگرام هم می تونی با ما در ارتباط باشی تا زمان رو از دست ندی. (جهت ارتباط در تلگرام، به شماره 09382596638 پیام بدید.)

توصیه خیلی جدی: بهتره که برای پیشرفته خودت، با دوستات ثبت نام کنی که توی جو رقابتی دوستانه قرار بگیری. البته کلا مثل همیشه ثبت نام گروهی تخفیف داره، ولی اصل مطلب برای تو باید یادگیری باشه.

آموزشگاه علمی ذهن زیبا، تنها آموزشگاه تخصصی المپیاد با مجوز رسمی از آموزش و پرورش

02144278637-02144279768

آی دی تلگرام @amoozeshgahezehneziba