کمپبل ویرایش 12 منابع المپیاد زیست شناسی

کمپبل ویرایش 12 دانلود

مهم‌تر از مهم در المپیاد زیست شناسی!
نتوان وصف تو گفتن که تو در فهم نگنجی ، نتوان شبه تو گفتن که تو در وهم نیایی

فایل انگلیسی کتاب پر اهمیت کمپبل! ویرایش 12. همه می‌دونن چقدر این کتاب مهمه! پس حسابی ازش لذت ببرید. از دانلود پی‌دی‌اف کتاب کمپبل ویرایش دوازده لذت ببرید.

در اینجا می توانید مقاله آشنایی با المپیاد زیست شناسی و مطالب مشاوره ای و آموزشی المپیاد زیست شناسی را مشاهده نمایید.

در اینجا می توانید در آزمون مرحله اول المپیاد زیست شناسی سال های قبل به صورت آنلاین شرکت نمایید. (جهت شرکت در آزمون آنلاین المپیاد زیست شناسی سال های قبل اینجا را لمس نمایید.)

در اینجا می توانید تعداد زیادی آزمون آنلاین کمپبل رایگان پیدا کنید.

درباره نویسنده کتاب بیولوژی کمپبل:

پروفسور نِیل آلیسون کمپبل (Neil Allison Campbell) دانشمند زیست‌شناس آمریکایی بود. او بیش‌تر به واسطه‌ی کتاب درسی‌اش، زیست‌شناسی (Biology) شناخته شده‌است. این کتاب نخستین بار در سال ۱۹۸۷ منتشر شد و اکنون به چاپ دهم رسیده است. کتاب مذکور در سطح جهانی مشهور است و بیش از نیم میلیون دانش‌آموز در سطح دبیرستان و پیش‌دانشگاهی از آن استفاده کرده‌اند. کمپبل بیش از ۳۰ سال در دانشگاه‌های کرنل، کالیفرنیا (ریورساید) و کالج‌های سن برناردینو والی و پومونا تدریس کرد. وی چند جایزه هم دریافت کرد؛ از جمله جایزهٔ فارغ‌التحصیل ممتاز از دانشگاه کالیفرنیا (ریورساید) در سال ۲۰۰۱ و جایزهٔ استاد ممتاز از کالج سن برناردینو والی در سال ۱۹۸۶. کمپبل همچنین دربارهٔ گیاهان صحرایی و ساحلی تحقیق کرد. او پژوهش دربارهٔ این‌که چگونه گیاهان خاصی در محیط‌هایی با شوری، دما و پی‌اچ مختلف سازگار می‌شوند، و نیز مطالعات دربارهٔ گیاه میموسا و دیگر حبوبات را هدایت می‌کرد. کمپبل در ۲۱ اکتبر ۲۰۰۴، درست پس از آن که نسخهٔ دست‌نویس هفتمین ویرایش کتاب زیست‌شناسی تکمیل شد، به علت نارسایی قلبی درگذشت. پس از مرگ دکتر کمپبل، از طرف خانواده‌اش درخواست می‌شود تا به جای اهدای تاج گل، هزینه‌اش را برای کمک به بودجه‌ی تحقیقاتی دانشجویانش، به حساب داشگاه کالیفرنیا واریز کنند. دانشگاه ریورساید برای گرامیداشت یاد او جایزهٔ موقوفهٔ پژوهشی نیل آلیسون کمپبل را ایجاد کرد.

campbell biology 12th edition

campbell biology 12th edition download

campbell biology twelfth edition

دوازدهمین ویرایش کتاب بیولوژی کمپبل، شامل بخش های بیوشیمی کمپبل، سلولی کمپبل، ژنتیک کمپبل، تکامل کمپبل، سیستماتیک کمپبل، گیاهی کمپبل، فیزیولوژی کمپبل و اکولوژی کمپبل است. امیدواریم برای شما این کتاب، کتاب مفید و موثری باشد.

از طریق این لینک می توانید کانال تخصصی زیست شناسی سمپادیا را دنبال نمایید.

حجم فایل: 376 مگا بایت
زمان آخرین دانلود: 1401-09-17 11:40:18