کلاس تخصصی المپیاد زیست شناسی، کمپبل تابستان 99 لینک خبرها

Test bank for Campbell زیست شناسی

Test bank for Campbell دانلود

بانک تست کتاب کمپبل ویژه‌ی مرور کمپبل به کمک حل مساله

آشنایی با کتاب campbell text bank 
زبان کتاب: انگلیسی
محتوا: سوالات چهارگزینه‌ای و صحیح غلط
توضیحات: همه سوالات این کتاب از کتاب بیولوژی عمومی کمپبل (اصلی ترین منبع المپیاد زیست شناسی) طراحی شده‌اند.
تعداد فصل و محتوای هر فصل مطابق کتاب‌ کمپبل هستند.
به شما‌ پیشنهاد می‌کنیم بعد از مطالعه هر فصل از کتاب منبع، سوالات هر فصل را از تکست بانک کمپبل حل کنید تا مطالب به خوبی برای شما جا بیفتند.

مجدد تاکید می کنیم، همونطور که همه می‌دونید، کمپبل خیلی مهمه! خب باید سوال ازش حل کنیم، پس از تست بانکش استفاده می‌کنیم. کلی سوال برای کتاب‌های کمپبل ویژه‌ی شما قرار داده شده است. استفاده کنید و لذت ببرید.

نیل آلیسون کمپبل (17 آوریل 1946 - 21 اکتبر 2004) دانشمند آمریکایی بود که به خاطر کتاب درسی خود ، زیست شناسی، به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته شده بود. کتاب وی اولین بار در سال 1987 منتشر شد و بارها و بارها تجدید چاپ شد.

کمپبل کارشناسی ارشد خود را در جانورشناسی از دانشگاه کالیفرنیا (لس آنجلس) و دکترای خود را در زیست شناسی گیاهی از دانشگاه کالیفرنیا (ریورساید)کسب کرد. او بیش از 30 سال در دانشگاه کرنل، کالج پومونا ، دانشگاه کالیفرنیا ، ریورساید و کالج سن برناردینو تدریس کرد.

کمبل جوایز زیر را به دلایل مختلف کسب کرد:

جایزه برجسته Alumnus از دانشگاه کالیفرنیا ، ریورساید در سال 2001 و اولین جایزه استاد برجسته از کالج سن برناردینو دره در سال 1986.

کمپبل همچنین گیاهان بیابانی و ساحلی را مورد مطالعه قرار داد. وی تحقیقاتی در مورد چگونگی تنظیم گیاهان خاص در محیط هایی با شوری ، دما و pH متفاوت انجام داد. علاوه بر این ، او مطالعاتی را در مورد گیاه میموسا و سایر حبوبات انجام داد.

کمپبل در 21 اکتبر 2004 در اثر نارسایی قلبی درگذشت. جایزه تحقیقاتی Endil Neil Allison Campbell در UC Riverside برای احترام به یاد او ایجاد شد.

حجم فایل: 7.3 مگا بایت