Molecular Cell Biology Lodish زیست شناسی

Molecular Cell Biology Lodish دانلود

سلولی مولکولی لودیش ویرایش 8 ام

زیست‌شناسی مولکولی، مطالعهٔ زیست‌شناسی در سطح مولکولی است. این حوزه دارای وجوه مشترکی با زیست‌شناسی، شیمی، و به‌طور خاص، با علم ژنتیک و بیوشیمی است. زیست‌شناسی مولکولی، علم استنباط برهم‌کنش‌های مولکولیِ فعالیت‌های بیولوژی در بین سیستم‌های مختلف درون سلولی است که شامل ارتباطات بین DNA, RNA، پروتئین و بیوسنتز آن‌ها می‌باشد.

کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش که توسط دانشمکندان و پژوهشگران برجسته ای جمع آوری شده است و تازه ترین یافته های علم زیست شناسی سلولی مولکولی در این منبع وجود دارد و اینکه این کتاب به عنوان رفرنس امتحانات ورودی کارشناسی ارشد و دکتری از طرف وزارت بهداشت اعلام شده است.
محتوای این کتاب سبب ارتقاءدرک دانشجویان از دنیای سلولی و مولکولی شده و سبب بهبود کیفیت آموزشی و پژوهشی در زمینه بیولوژی سلولی و مولکولی می شود با وجود این، فرایندهای درون یک سلول بسیار پیچیده تر از آن است که در یک یا چند جلد کتاب خلاصه شود.

هاروی لودیش استاد زیست شناسی و استاد مهندسی زیست مهندسی در انستیتوی فناوری ماساچوست و عضو عضویت در انستیتوی تحقیقات تحقیقات بیوتهد Whitehead است. دکتر لودیش همچنین عضو آکادمی ملی علوم و آکادمی علوم و علوم آمریکا و رئیس جمهور (2004) انجمن آمریکایی برای زیست شناسی سلولی بود. وی به دلیل کار در زمینه فیزیولوژی غشای سلولی ، به ویژه بیوسنتز بسیاری از پروتئین های سطح سلول ، و در کلونینگ و آنالیز عملکردی چندین پروتئین گیرنده سطح سلول ، مانند گیرنده های اریتروپویتین و TGF-s مشهور است. آزمایشگاه وی همچنین سلولهای بنیادی خون‌ساز را مورد مطالعه قرار داده و پروتئین های جدیدی را شناسایی می کند که از تکثیر آنها حمایت می کند. دکتر لودیش دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در زیست شناسی سلولی و زیست فناوری را تدریس می کند. آرنولد برک استاد میکروبیولوژی ، ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی و عضو مؤسسه زیست شناسی مولکولی در دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس است. دکتر برک همچنین عضو آکادمی هنر و علوم آمریکا است. وی یکی از اصلی ترین کشف کننده های متشکل از RNA و مکانیسم های کنترل ژن در ویروس ها است. آزمایشگاه وی به بررسی اثرات متقابل مولکولی که باعث تنظیم زایی رونویسی در سلول های پستانداران می شود ، توجه ویژه ای بر فاکتورهای رونویسی رمزگذاری شده توسط انکوژن ها و مهار کننده های توموری می کند. او دوره های مقدماتی در زیست شناسی مولکولی و ویروس شناسی و یک دوره پیشرفته در زیست شناسی سلولی هسته را آموزش می دهد. کریس A. کایزر استاد و رئیس گروه زیست شناسی در انستیتوی فناوری ماساچوست است. آزمایشگاه وی از روشهای بیولوژیکی ژنتیکی و سلولی برای درک فرآیندهای اساسی چگونگی چین خوردگی غشاء و پروتئین های ترشحی تازه در محفظه های مسیر ترشحی استفاده می کند. دکتر کایزر به عنوان یک مدرس برتر مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه MIT شناخته می شود ، جایی که سالها به تدریس ژنتیک به دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد می پرداخت. وی به دلیل آموزش ابتکاری خود در زمینه زیست شناسی کارشناسی و فیزیولوژی انسانی و همچنین دوره های زیست شناسی سلولی فارغ التحصیل ، جوایز متعددی را دریافت کرده است. آزمایشگاه وی به درک ما در مورد قاچاق غشاها از طریق دستگاه Golgi کمک کرده است و پروتئین های گیرنده کلون شده و مشخص شده برای حرکت کلسترول به داخل و خارج از سلول ها ، از جمله گیرنده HDL را کلون کرده است.

 

 

حجم فایل: 74 مگا بایت