فیزیولوژی تخصصی گایتون زیست شناسی

فیزیولوژی تخصصی گایتون دانلود

کتاب تخصصی فیزیولوژی گایتون
ویژه‌ی المپیاد زیست‌شناسی

کتاب فیزیولوژی گایتون 2016 دارای 1046 صفحه تمام رنگی بوده که به عنوان رفرنس فیزیولوژی برای دانشجویان بیشتر رشته های علوم پزشکی محسوب می شود. کتاب فیزیولوژی گایتون محبوب ترین و کامل ترین کتاب در حوزه علم فیزیولوژی انسان است. کتاب فیزیولوژی گایتون 2016 دارای 15 بخش و 85 فصل است.
Guyton and Hall Textbook of Medical Physiology

 

بخشی از مقدمه‌ی کتاب:
چاپ اول کتاب درسی فیزیولوژی پزشکی تقریباً 50 سال قبل توسط Arthur C. Guyton نوشته شده است. برخلاف بسیاری از کتابهای درسی پزشکی، که اغلب 20 یا بیشتر نویسنده دارند، هشت نسخه اول کتاب درسی فیزیولوژی پزشکی به طور کامل توسط دکتر گایتون نوشته شده است. با گذشت سالها ، کتاب درسی دکتر گایتون در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار گرفت و به 13 زبان ترجمه شد. یکی از دلایل مهم موفقیت و بی سابقه این کتاب، توانایی وی در توضیح اصول پیچیده فیزیولوژیکی به زبانی که به راحتی توسط دانش آموزان قابل درک است، می‌باشد.

با از دست دادن ناگهانی دکتر آرتور سی گایتون در یک تصادف اتومبیل در تاریخ 3 آوریل ، 2003 ، همه افرادی که از شناختن وی ممتاز بودند ، حیرت زده و ناراحت شدند. آرتور گایتون در زمینه های فیزیولوژی و پزشکی غول پیکر بود ، یک رهبر در میان رهبران ، یک معلم استاد و الهام بخش نقش الهام بخش در سراسر جهان.

 

حجم فایل: 62 مگابایت