شرکت در آزمون‌های مرحله اول سال‌های گذشته به صورت آنلاین جهت مشاهده کلیک کنید.

درباره آموزشگاه ذهن زیبا

آموزشگاه علمی ذهن زیبا (کد آموزشگاه 125/2/155/د ، با شماره مجوز 78206/121) را با تلاشِ گروهی از برترین های المپیاد و کنکور، با مجوز رسمی‌ از سازمان آموزش و پرورش شهر تهران در پائیز سال 13۹۴ تاسیس کردیم.در حال حاضر فضای آموزشی کشور کاملا رقابتی است و شرایط برای شکوفایی استعدادها بسیار سخت است از طرفی مقام معظم رهبری در بیانات خود فرمودند "بايد كارى بشود كه حتى يك استعداد، از ميان اين ميليونها نوجوان و جوان ايرانى هدر نرود". در این راستا تلاش می کنیم با مشاوره، برنامه ریزی اختصاصی و آموزش صحیح، باتوجه به وضعیت تحصیلی‌ و استعداد هر فرد، راه ترقی‌ را به همراه دانش آموزان طی‌ کنیم. به این منظور،کادر علمی‌ را از منتخبین المپیاد‌های علمی‌، کنکوری‌های موفق و دانشجو‌یان برتر دانشگاه‌های برگزیده گلچین کرده ایم تا سعی‌ کنیم بهترین‌ها را برای شما فراهم آوریم. آموزشگاه علمی ذهن زیبا با محیطی فوق العاده، کلاس های استاندارد با تمامی امکانات، اساتید تراز اول و متعهد و کادر مدیریتی قوی، شرایط را برای برگزاری هر چه بهتر کلاس های آموزشی فراهم نموده است. در نتیحه کلاس های ذهن زیبا بسیار جذاب بوده و تمامی شرایط برای بهبود کارایی کلاس در نظر گرفته شده است.

فعالیت‌های آموزشگاه

کلاس‌های آموزشی

آموزشگاه ذهن زیبا با جمع آوری کادر علمی موفق که همگی جزو رتبه‌های برتر کنکور یا مدال‌آوران المپیاد هستند اقدام به آموزش و مشاوره‌دادن به صورت تخصصی به دانش آموزان کرده است تا به دانش‌آموزان در رسیدن به اهدافشان کمک کند.

آزمون‌های آنلاین

می‌دانیم که یکی از راه‌های تثبیت آموزش و کمک به فهم بهتر مطلب، آزمون دادن است. این آموزشگاه با ایجاد سیستمی آنلاین با هدف آزمون‌دادن دانش‌آموزان و کمک به عمیق‌تر شدن دانسته‌هایشان کرده است. با این کار دانش‌آموزان با پرداخت هزینه‌ای اندک و در بسیاری از موارد بدون پرداخت هزینه و به صورت کاملاً رایگان می‌توانند در آزمون شرکت کرده و در نهایت نمره و اشکالات خود را مشاهده کنند و از این فرصت استفاده کنند تا ایرادهای خود را برطرف نمایند.

فایل‌های آموزشی

این آموزشگاه با جمع‌آوری فایل‌های آموزشی و قراردادن آن‌ها برای دانلود،‌ از اتلاف وقت دانش‌آموزان جلوگیری کرده و با ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین حالت منابع آموزشی موجود را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

اخبار

این آموزشگاه با جمع‌آوری در اختیار قرار دادن اخبار مورد نیاز دانش‌آموزان، آن‌ها را از فعالیت‌های آموزشگاه و همچنین رویدادهایی که نیاز است دانش‌آموزان از آن‌ها مطلع باشند باخبر می‌کند.

چرا آموزشگاه ذهن زیبا؟

سوالی هست که از ما زیاد می پرسن و میگن فرق شما با بقیه چیه و چرا آموزشگاه شما رو انتخاب کنیم...
جواب‌های ما خیلی ساده و راحته ...

ملاک کلاس خوب چیه؟ استاد خوب وحرفه ای، تعداد دانش آموزان در کلاس درسی، محیط کلاس آرام و پر انرژی، ، جو علمی و آموزشی،... و صد البته مجوز که این روز ها خیلی ها توجهی بهش ندارن اما خیلی مهمه....

حالا دونه دونه براتون میگم که اینجا چه خبره..

اساتید آموزشگاه ما: همگی در زمینه کاری خودشون حرفه ای هستن و می تونین کادر علمی آموزشگاه رو به همراه سوابق علمی شون در بخش کادر علمی ببینید و البته بررسی کنید.

تعداد دانش آموزان: تعداد بچه ها در کلاس های ما ۶، ۸ و ۱۰ نفر هست و بیشتر از این تعداد غیر ممکنه که کلاسی تشکیل بدیم چون هدف ما کیفیت خوب آموزش هست ومیخواهیم که شما رو به درس خوندن علاقه مند کنیم و هیچکس سوال حل نشده براش باقی نمونه و از درس خوندن نهایت لذت رو ببره.

محیط کلاس آرام و پر انرژی: از اونجایی که اساتید ما همه جوان های موفق و مدال آور هستن و همهشون با عشق درس خوندن نه به زور و اجبار،جو کلاس درسشون رو جوری سازماندهی میکنن که هیچکس از درس خوندن خسته نشه و استرس رو از ذهن بچه ها حذف میکنن. پس خیالتون از این بابت راحت

مجوز رسمی آموزش و پرورش: ما تنها آموزشگاه مجاز و رسمی المپیادی با کادر تخصصی المپیاد هستیم. (خیلی ها ادعای رسمی بودن و با مجوز بودن می‌کنن که هیچکدوم ندارن! میگی نه، لینک آموزش و پرورش رو باز کن و ببین)

لیست آموزشگاه های علمی مجاز
وبگاه آموزش و پرورش تهران

محیط آرام و سالمی آماده کردیم تا با هم پیشرفت کنیم.

عنوان ذهن زیبا از کجا اومده؟

فوربز نش جالب است بدانید جان فوربز نَش جونیور ریاضی‌دان نابغه و برجسته آمریکایی و برنده جایزه نوبل اقتصاد بود. وی نظریه بازی ها را مطرح کرد و معتقد بود زندگی یک بازی است و مردم بازیکنان آن،و اگر بتوانید رفتار (بازی) طرف مقابل را صحیح حدس بزنید احتمالا شما برنده بازی خواهید بود . بر اساس زندگی نش کتابی تحت عنوان ذهن زیبا در سال ۱۹۹۸ میلادی منتشر شد،پس از آن فیلمی با همین نام به کارگردانی ران هاوارد به نمایش در آمد و در نهایت ایده ذهن زیبا در ذهن ما شکل گرفت و آموزشگاه ما تحت عنوان ذهن زیبا تاسیس شد.

مؤسس آموزشگاه:‌ خانم محتسبی
مدیر آموزشگاه:‌ خانم محتسبی